پیکاپ آمریکا

پیکاپ پاسپورت یا ویزا چیست ؟ 

کسانی که قصد سفر به کشورهای خارجی را دارند که سفارت خانه و یا کنسولگری ای را در داخل کشور ما ندارند ( همانند آمریکا ، کانادا و انگلستان ) و درگیر امور مربوط به آن هستند ، به احتمال بسیار زیاد با مفهومی مانند پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا آشنا شده اند و یا به گوششان خورده است. اما مفهوم آن چیست!؟
متقاضیان خروج از کشور به یکی از کشورهای ذکر شده پس از اقدام برای گرفتن وقت سفارت کشور مقصد که روند آن برای هر کدام می تواند متفاوت باشد ، در همین سایت به طور کامل برای هر کدام توضیح داده شده ، برای فرستادن پاسپورت خود و برای انجام مصاحبه و برای بازپس گیری پاسپورت نیاز به سفر به کشور محل استقرار سفارت را دارند. سفرهایی که یقینا هزینه های بسیاری اعم از هزینه های گزاف پرواز ، هتل و رفت و آمد درون شهری را دارد و وقت بسیاری را هم از مسافر می گیرد. اما مسافر می تواند برای صرفه جویی قابل توجه در وقت و هزینه ها ، فرد یا شرکتی را به عنوان نماینده و وکیل خود انتخاب کرده تا نماینده از طرف او کارهای وارد کردن پاسپورت به سفارت مورد نظر و بازگرداندن پاسپورت از سفارت به کشور را برای وی انجام دهد.
به انجام این مراحل ِ فرستادن و بازپس گیری پاسپورت و همچنین انجام کارهایی از قبیل تکمیل فرم های مربوط به کارهای سفارت و… ، پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا می گویند…
بدیهی است که مسافر با هر قصد سفری، برای انجام مرحله مصاحبه باید شخصا اقدام نماید.
قطعا هر فردی از میزان اهمیت پاسپورت که از اصلی ترین مدارک شناسایی است و سو استفاده هایی که می شود از آن کرد، آگاه می باشد. از این رو اهمیت بسیار بالایی دارد که متقاضی نماینده ای معتبر و دارای مجوز رسمی را برای این کار انتخاب نماید.
شرکت روئین گشت با در اختیار داشتن تیم متخصص در تهران ، امارات عربی متحده ، ترکیه و ارمنستان پس از دریافت پاسپورت متقاضی در تهران و ارسال آن به کشور مورد نظر بدون حضور وی مبادرت به اخذ پاسپورت از سفارت مربوطه و تحویل آن به متقاضی در ایران می نماید.
همان طور که گفته شد با توجه به اینکه پاسپورت از مدارک اصلی شناسایی اشخاص محسوب می شود و حفظ و حراست آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تحویل آن به غیر ، مستلزم اعتماد کامل به کارگزار است

 

پیکاپ پاسپورت آمریکا در دبی

مطابق قانون سفارت آمریکا برای پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا هایی که ویزای مسافر از سفارت آمریکا مورد تایید جهت صدور واقع شده و در سال 2014 مصاحبه شده باشند ، EMPOST  دبی برای تحویل پاسپورت به سفارت مشخص شده است.
معمولا مسافر نیازی به پیوست مدارک در این مرحله ندارد هرچند که توصیه می شود نسخه ی برگه زرد و فرم  DS-160 مسافران تحویل داده شود.
در صورتی که تاریخ مصاحبه به پیش از سال 2014 برگردد، ارسال برگه زرد به همراه پاسپورت الزامی است. این پاسپورت ها باید به جای تحویل به EMPOST به منشی سفارت تحویل داده شوند. مدت زمان آماده شدن پرونده ها بین 1 تا 2 هفته کاری متغیر است .

آژانس مسافرتی دوران سیاحت با سابقه طولانی خدمات پیکاپ پاسپورت آمریکا در دبی را به صورت تخصصی و با کادری مجرب به هموطنان ارائه می دهد.

مدارک مورد نیاز:

اصل پاسپورت با امضا– اصل شناسنامه – یوزر نیم و پسوورد- وکالت نامه

 

پیکاپ پاسپورت آمریکا در ارمنستان

آژانس مسافرتی روئین گشت با سابقه طولانی خدمات پیکاپ پاسپورت آمریکا در ارمنستان را به صورت تخخصصی با کادری مجرب و کاردان به هموطنان عزیز ارائه می کند.

مسافر باید در روزهای دوشنبه تا جمعه در ساعات اداری جهت پیکاپ پاسپورت هایی که جهت صدور ویزا مورد تایید قرار گرفته اند  به سفارت مراجعه نماید. مدارک در پاکت قرار داده شده و به DROP BOX سفارت انداخته شود. بعد از تحویل پاکت، مامور سفارت اطلاعات تماس و محل اقامت مسافر را یادداشت نموده تا در هنگام آماده شدن مدارک اطلاع رسانی شود.
باید توجه داشت که پیش از پیکاپ پاسپورت یا همان پیکاپ ویزا ، شماره پرونده ها باید با توجه به شماره ها در سایت چک شوند. مدت زمان تقریبی آماده شدن پرونده ها در ارمنستان حدود یک هفته است.

شما می توانید با محول کردن اقدامات مربوط به پیکاپ پاسپورت آمریکا در ارمنستان به آژانس مسافرتی دوران سیاحت, با هزینه بسیار کمتر و صرف زمان کوتاه به نتیجه برسید.

 

درباره ما

درباره ما

تماس با ما

آدرس: مطهری نرسیده به سهروردی جنب بانک انصار پلاک 97 طبقه دوم واحد 5

تلفن: 02188511741 - 02188511742 - 02188511743

ایمیل: info@tourtkt.com

telegram  instagram  facebook  twitter