وقت سفارت انگلیس

قوانین وقت سفارت

به طور کلی هر شهروند کشور خارجی که قصد ورود به کشوری دیگر را دارد ، باید در ابتدا روادید ورود به این کشور را دریافت کند که در گذرنامه مسافر ، یعنی مدرک مسافرتی که توسط کشور متبوع او صادر می گردد، درج می شود. برای گرفتن روادید هر کشور باید به سفارت خانه ی آن مراجعه شود.

سفارت خانه ها بر اساس سیاست های کشور متبوع خود در رابطه با وقت سفارت اقدام می نمایند. بدیهی است که سفارت خانه در ارتباط با ارائه وقت سفارت ، صدور ویزا و تمام مراحل آن اختیارکامل دارد.

برای تعیین وقت سفارت می توان از طریق مراجعه ی حضوری ، تماس تلفنی ، ارسال ایمیل و مراجعه به وب سایت اقدام کرد.

متقاضیان می توانند تا پیش از زمان مصاحبه از طریق شماره پیگیری با سفارت در ارتباط باشند.

همچنین لازم است این نکته مورد توجه قرار بگیرد ممکن است سفارت به هر علتی با درخواست صدور ویزا مخالفت نماید. در این صورت متقاضی تحت هیچ شرایطی با افسر صدور ویزا به مجادله نپردازد و شرایط به وجود آمده را بپذیرد ؛ زیرا با آگاهی از قوانین سفارت و همچنین مشاوره ی مناسب می توان مجددا برای گرفتن ویزا اقدام موفق نمود.

روند گرفتن وقت سفارت

اولین گام در روند صدور ویزا تعیین وقت مصاحبه با سفارت مورد نظر است. تمامی متقاضیان دریافت ویزای آمریکا ، کانادا و انگلستان باید پیش از هر چیز اقدام به تکمیل اپلیکیشن فرم و تعیین وقت مصاحبه نمایند.

مسافر برای گرفتن وقت سفارت باید دارای پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار و یک قطعه عکس پشت سفید 5*5 باشد و اقدام به پرکردن اپلیکیشن فرم و پرداخت تمام هزینه های مربوط به سفارت نماید.

وقت سفارت انگلیس:

انواع ویزاها

از انواع ویزاهای انگلیس می توان به توریستی، تحصیلی، ازدواج و تجارتی اشاره کرد. از لحاظ زمانی اما ویزاهای انگلیس ۶ ماهه، ۲ ساله و ۵ ساله هستند.

تا مدتی پیش به علت مشکلات سیاسی تمامی کارهای مربوط به وقت سفارت انگلیس در نمایندگی های خارج از ایران انجام میشد.کهبا برطرف شدن مشکلات و بازگشایی مجدد سفارت انگلیس در تهران، متقاضیان می توانند در همین جا برای اخذ ویزا خود اقدام کنند.

البته متقاضیان ایرانی همچنان از طریق سفارت انگلیس در ترکیه و امارات هم می توانند کارهای مربوط به ویزا خود را پیش ببرند.

نحوه گرفتن وقت سفارت انگلیس

شما باید پس از باز کردن اکانت در سایت سفارت انگلیس، تمامی مدارک مورد نیاز و خواسته شده سفارت انگلیس را به دقت پر کرده و تایید کرده و به زبان انگلیسی ترجمه کنید.

در مرحله بعدی نمایندگی مورد نظر خودتون برای انجام کارهای وقت سفارت انگلیس و ویزا را انتخاب می کنید.سپس نوبت به پرداختی مبلغ ویزا درخواستی به سفارت با توجه به مدت زمان ویزای خواسته شده می باشد.

پس از پرداختی می توانید برای مشخص شدن زمان مراجعه به سفارت در نمایندگی ای که انتخاب کرده اید، اقدام کنید.

متقاضیان باید در زمان مشخص شده برای انجام انگشت نگاری و مصاحبه حضور پیدا کنند.غیبت متقاضی به هر عنوان موجب از بین رفتن وقت او می شود و سفارت مبلغی هم برنمی گرداند.

زمان اعلام قبولی یا رد درخواست ویزا انگلیس به طور معمول دو هفته است.

 کارهای وقت سفارت انگلیس شما را از ابتدایی ترین مرحله، اعم از باز کردن حساب کاربری، پرکردن و ترجمه دقیق فرم ها و مدارک، پرداختی سفارت و تمامی مشاوره های ضروری برای مدارک مورد نیاز و بالابردن شانس اخذ ویزا انگلیس را به شما ارائه میکنیم.

درباره ما

درباره ما

تماس با ما

آدرس: مطهری نرسیده به سهروردی جنب بانک انصار پلاک 97 طبقه دوم واحد 5

تلفن: 02188511741 - 02188511742 - 02188511743

ایمیل: info@tourtkt.com

telegram  instagram  facebook  twitter