درباره استانبول

درباره استانبول و تور استانبول گفتنی های بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام گوشه ای از جاذبه گردشگری این شهر را که به هفتمین جایگاه شهرهای توریستی جهان تبدیل کرده است.

درباره استانبول

تمامی کسانی که با تور استانبول چه روزهای عادی و چه تور نوروز استانبول به این شهر زیبا میروند با تلفیقی از سنت قدیمی و مدرنیسم این شهر قدیمی که آبستن بسیار از حوادث تاریخی بوده است ،مشاهده و لذت میبرند.

مسافرین اعزامی با تور استانبول از طریق کارگزاران مستقر در شهر می توانند تورهای آپشنال بجهت بازدید از آثار تاریخی و باستانی و همچنین مراکز خرید و اماکن مذهبی این شهر بزرگ خریداری و بازدید نمایند.

بازدید کنندگان هربار به این شهر زیبا گام می نهند تجربه لذت بخش و خاطره انگیز جدیدی به خاطرات گذشته خود می افزایند .

مسافران اعزامی با تور استانبول شهری را میبینند از شمال و جنوب محصور به دریای سیاه و مدیترانه و از شرق به آسیا و از غرب به اروپا و بنوعی دروازه و پل ارتباطی زمینی اروپا و آسیا میباشد.

از جمله زیباییهای استانبول برای مسافرین تور استانبول تنگه بسفر است که دریای سیاه از شمال به دریای مدیترانه در جنوب استانبول مرتبط می سازد و مناظر بسیار شگفت انگیزی را رقم زده است.

بهرحال هر شهر و دیار و مملکتی قوانین خاص و مقررات مختص بخودش را دارد که به لحاظ ایمنی مسافرین اعزامی با تور استانبول به تفسیر در همین سایت در آینده بعرض خواهد رسید.

درباره ما

درباره ما

تماس با ما

آدرس: مطهری نرسیده به سهروردی جنب بانک انصار پلاک 97 طبقه دوم واحد 5

تلفن: 02188511741 - 02188511742 - 02188511743

ایمیل: info@tourtkt.com

telegram  instagram  facebook  twitter